Centrum Neuroterapii i Rozwoju

Kamila Froń

psycholog, neuroterapeuta, trenerka rozwoju osobistego.

Specjalizuje się w dziedzinie samoregulacji i technik biofeedback. W pracy z klientami skupia się na oddechu w celu obniżenia poziomu stresu, redukcji bólu, poprawy koncentracji uwagi i wydajności. Zainteresowana metodami kształtującymi świadomość ciała i oceną ich skuteczności w interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta a także profilaktyką chorób psychosomatycznych. Doświadczenia zawodowe zdobyła w pracy indywidualnej i warsztatowej zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Uczestniczka licznych konferencji, staży i kursów doszkalających w zakresie rehabilitacji psychofizycznej, pracy z ciałem i rozwoju osobistego, w tym m.in. Terapia w nurcie Gestalt, Medytacja uważności – Mindfulness, Medytacja Vipassana, Techniki relaksacyjne i oddechowe. Współtworzy i bada narzędzia terapeutyczne integrujące techniki relaksacyjne i biofeedback z wirtualną rzeczywistością.
W życiu prywatnym zaraźliwa optymistka z szeregiem pasji. Zdeptuje góry, wspina się po kamieniach i wygina ciało w pozycjach jogi.
„Często nie jesteśmy świadomi jaki mamy potencjał i w jaki sposób ciało i umysł są ze sobą połączone. Jednym ze sposobów aby to połączenie zobaczyć, jest użycie narzędzi biofeedback. Biofeedback daje nam dwie ważne informacje. Po pierwsze pokazuje w jaki sposób to co myślimy wpływa na nasze ciało, a po drugie że MOŻEMY TO ZMIENIĆ.
To co do tej pory myślałem, że jest poza moją kontrolą, nagle można zmienić. A to daje NADZIEJĘ.”
„Kamila to jest dla mnie odkrycie zeszłego roku. Technologie dla oddechu i serca w jej wykonaniu skradły moje serce, tak jak Kamila swoim uśmiechem i zaangażowaniem. Uwielbiam spotykać takie osoby”. (Prezes Iveta Spolnikova)

Gen. Romualda Traugutta 132, 50-420 Wrocław.  fron.kamila@gmail.com